NEWSY

CS:GO /02.03.2018

Mamy awans! Widzimy się na ESL Mistrzostwach Polski

Po zaciętym i wyrównanym boju wygraliśmy z Izako Boars, wieńcząc tym samym zmagania w kwalifikacjach awansem do 16. sezonu ESL Mistrzostwa Polski.

To nie było łatwe starcie. Trzeba uczciwie przyznać, że trafiliśmy na wymagającego przeciwnika, który bronił się dzielnie i świetnie atakował. Naprawdę ciężko było nam nawiązać równą walkę o czym najlepiej świadczy pierwsza część Mirage’a, gdy graliśmy po stronie terrorystów. Szacunek dla Izako Boars.

To starcie zapisało na naszym koncie tylko pięć rund. Mapa zakończyła się wynikiem 5:10. Jednak już w drugiej połowie, po zamianie stron odrobiliśmy straty. Karta się odwróciła i zwyciężyliśmy 11:4.

Druga mapa należała do nas już w całości. Na Train’ie niepodzielnie rządzili Karol „Tecek” Kapczyński oraz Michał „Soon” Wójcicki, skutecznie hamując apetyt przeciwników na zwycięstwo. Panowie, świetna robota! Drużyna jest z Was dumna. Dzięki Wam w obu starciach zdobyliśmy po 8 punktów, wygrywając mecz a zarazem całe kwalifikacje.

Kolejny etap zmagań 16. sezonu ESL Mistrzostwa Polski rusza w połowie marca 2018. Finały zostaną rozegrane w katowickiej ESL Arenie. Transmisje wszystkich spotkań obejrzysz na oficjalnym kanale ESL.TV Polska na platformie Twitch.tv.

Eliminacje rozegraliśmy jeszcze jako Venatores, lecz w turnieju finałowym wystartujemy już w barwach x-kom team. Więcej informacji o zmianie brandu znajdziesz w newsie: x-kom team wkracza do gry.